BVLGARI party – PFW 2011

líčení – Erika Nespěšná

V sobotu večer se v rámci PFW konala na adrese Bílkova 13 party luxusní italské značky BVLGARI, jejíž součástí byla přehlídka této značky, na kterou jsme se již, bohužel, nezdržely.

Velmi pěkný interiér baru doplňovala příjemná obsluha, dostatek pití a velmi chutné finger food, které se ale pod lavinou všech českých hvězd a „hvězd“ proměnilo během 30min na pěkný, pardon, svinčík! Já si nejvíce pochutnala na tiramisu a „jednohubkách“ ze syrových ryb a mořských plodů, kde kuchaři nechali vyniknout právě typické chuti těchto potvůrek.

Po hodině bylo na náš vkus již jaksi nedýchatelno a VIP hosty v jeanách se to tam jenom hemžilo! Odebraly jsme se proto se sklenkou vína do ústraní, pozorovaly, popíjely a shodly jsme se, že mít povinnost navštěvovat takovou párty více jak 2x týdně a muset se zdržet více jak 2 hodiny, bychom asi vážně nechtěly!

PS: cupitat v centru Prahy na 10 cm platformách s dárkovou taškou plnou časopisů a dalších dárečků vážně není tak moc lehké!

V nejbližších dnech očekávejte na stránkách článek plný pouliční 100% české módy, který jsme celé sobotní odpoledne fotily pro projekt Check Czech Fashion!