CCF Benátský karneval – klub Theatro

V pátek 25.11. se konala první velká oficiální party portálu Check Czech Fashion – Benátský karneval v klubu Theatro v centru Prahy. Hlavním bodem večera byla show 4 začínajících a nadějných módních návrhářů – Anny Barošové, Francesca Gattina, Lenky KristiánovéPetry Pitelkové. Celý večer moderoval skvělý Jakub Tomek. A třešničkou na dortu byla hudební vložka v podobě Leily & Mr. Lemonde. Prvních 100 návštěvníků získalo karnevalové masky a večer se to tak maskami jenom hemžilo! :)

Na večer jsem zvolila klasické černé pouzdrové šaty doplněné o zlaté doplňky – masivní náhrdelník a prsten s náušnicemi ve stejném stylu. Šaty jsem přepásala zlatým páskem s mašlí. Na hlavě jsem si nechala vytvořit ještě větší mašli, aby mě všichni našli, takže mi skvěle ladila k pásku. Líčení do zlato-černa pasovalo k náhrdelníku i lodičkám. Zlatá maska pak byla už jen třešničkou na dortu.

Mým drinkem večera se stal Lemond :D A zábavou večera pak tanec na Single Ladies.. :)

vlasy – Joseph Phaney Dix // líčení – Lucie Lou Dejmková (getthelouk) // styling – me

V projektu CCF zastávám funkci koordinátorky fotografie a občas taky něco jako holka pro všechno (:]) a NESMÍRNĚ MĚ TO BAVÍ! Fotila a pomáhala jsem na místě již od 10:00 a řeknu Vám – bylo to náročné, ale stálo to za to! Tleskám holkám – Marietě Kajabové a Anetě Kaderkové za to, jak večer perfektně zorganizovaly a celému týmu za to, jak profesionální to bylo – make-up, vlasy, .. všechno! Díky!

s Marietou a Anetou / CCF team

Jmenovitě bych ještě dál ráda poděkovala: sestře Tereze Drašnarová za zorganizování a připravení kadeřnického týmu, Josephu Phaney Dixovi za nejlepší mašli na hlavě (!),  Lucii Lou Dejmkové za skvělý make-up a celkovou pomoc a podporu, příteli Pólovi Kyzivátovi za technickou podporu + druhého fotografa + skvělý doprovod a Markétě Dragounové za asistenci a tak… :)

v maskách / BP team

PS: Výběr setů fotografií z celého večera můžete postupně najít na FB CCF a později také zde na webu. Těště se! :)