We No Speak Americano

Máte rádi americká bistra z filmů? Milujete Beverly Hills 90210 a vždycky jste chtěli zajít k Natovi? Tak to nesmíte jen tak minout COYOTE – bar a restaurace v Liberci! Zvenku sice působí jako buňka F1, ale nebojte, jen co otevřete typické dvoukřídlé dveře…… otevře se před Vámi skutečně „filmový“ výhled! :)

  • Obsluha je rychlá a ochotná.
  • Jídelní lístek je přehledný, nepřeplněný a ani nepředražený (:D)!
  • Pití mají studené (nedáte-li si zrovna čaj!).
  • A to jídlo.. a to JÍDLO! Gastronomický orgasmus pro mě = ať se jde Mek a Káefcéčko zahrabat!
  • (Toalety čisté!)

A co jsme si dali? Já si hrdinně poručila domácí zázvorovou limonádu (ač jsem se minule na první „sushi šanci“ dávila plátkem zázvoru, který pro neznalce vypadal jako šunka :D), P. si dal klasiku – pivu. Dopadlo to tak, že jsme si nápoje vyměnili.. :D Ale, jak později P. říkal, limonáda mu chutnala. A já si znamenám – zázvor a já not be a friend.

Heh, tady zrovna „fejkuju“, že mi chutná.. :D

Na silné cibulové polívce (coby předkrm) si pochutnal P. a dovolil mi ochutnat (Mňam – ale myslím si, že umím lepší :P). Jako hlavní chod jsme na doporučení objednali Coyote BBQ burger (2 kusy hovězího masa, sýr, slanina, BBQ omáčka, salát, rajče, cibule) za skvělých 155  Kč, přičemž v ceně jsou hranolky i dip. Sounds fair! Jako dip jsme zvolili guacamole – naše premiéra. Ovšem na to, jak o guacamole všichni básní, tak to teda pro nás nebyla zrovna 2x nějaká chuťová bomba.. Ovšem. OVŠEM! Ten burger, to bylo něco. BOMBA! I když by nám jeden burger dohromady bohatě  stačil, raději jsme si objednali ještě druhou přílohu – grilovanou zeleninu. Opět mňamka a rozmanitá – cherry rajčátka, okurka, cibule, česnek, paprika a lilek.

Hodnocení? 95% / 100% v kategorii skvělých podniků na posezení s přáteli a chutným jídlem.

A těším se, až zajdu zase! Zajdete taky? ;)

COYOTE – bar a restaurace

Nákladní 865

Liberec