Let’s Go To the Cabaret!

Znáte Burlesque, kde v hlavní roli září Christina Aguilera a Cher? A chtěli byste něco podobného zažít? Nechte se vtáhnout do víru klobouků, růží do vlasů, doutníků a dokonalé šachovnicové podlahy P.M. klubu, kde Check Czech Fashion pořádá již svou druhou módní akci ve stylu Cabaretu! Prosím, tady je videopozvánka.. ;)

Check Czech Fashion Cabaret natočil talentovaný Lubomir Krupka více na CCF a jeho sociálních sítích!

Cabaret se koná již za 14 dní (!) – P.M. Club & Coctail bar v Praze! Projekt opět chystá módní přehlídku, o kterou se postarají tito talentované návrhářky: Jana Minaříková, Hermine Pogosyan, Kateřina Prokešová a Veronika Rohnová! Čeká nás taky taneční a hudební vystoupení, dárečky u vstupu a překvapení.. ;) Novinky sledujte na Facebooku CCF!

Opět tam budu. Pobíhat, fotit, pít a užívat si afterparty! A čím Víc přijde Vás, tím líp. A pokud vyrazíte, rozhodně se za mnou zastavte ;)

PANIKA: akce je sice za 14 dní, ale já si OPĚT musí sbalit s předstihem a ABSOLUTŇE nevím, co sbalit na sebe! Hm.. Hmm.. Tak buď to bude klasika ála koktejlky nebo něco víc formal-party-fashion no a nebo že by sexy cabaret look? A Těším se, až mě nalíčí Lou z GetTheLouk!