Jak jsem k myslivecké vestičce (a spáleným ramenům) přišla!

Aneb jak jsme si s Pólem z Krásovy pěšky vyrazili do parku před domem a kolem Masaryčky do Myslbeku na víno a mini hamburger! Stihla jsem si během toho vybrat i jedny letní šaty, vyfotit pár street style úlovků (a zase bez vizitek, pfff!), získat pozvánku na finále Mistrovství světa v PoleDance a nevědomky nazvat Jarka Nohavicu zašmeleným dědkem :D Pardón.. :)

Na sobě mám „ukradenou“ h&m vestičku od naší stylistky Adély Chloe (z předcházejícího photoshootu vítězky Miss SESTRA 2012 a nutně ji potřebuju!), top MARNI for H&M (který je fáákt boží a víte proč – protože je ze 100% hedvábí a  ze skvělých barev – vy vidíte jen jednu :/ ..), sukni z Orsay (100 let starou, co jsem měla nejdřív já, pak 2 roky mamka a od května zas já XD) A pak několik dalších doplňků.. :) Brýle jsou nové a nejlepší! :)

A ano, sukně by měla být vyžehlená, ale stěhování mě (snad) omlouvá :)

A důkaz místo slibů – mám spálená ramena, ale úplně nejvíc! :( A bolí to. To je tak, když jste fotografkou a fotíte v pravé poledne na Vítkově až do 16:00, bez namazání a v košili bez rukávů .. No a na nebi samozřejmě není žádný mráček.. hm..

PS: Vítkov je úžasný! Piknik? Who’s in?