Retro

Retro feeling

První 3 hodinová procházka po Praze v podpatkách. Tahle výška je asi ideální.. obávám se, že ty myslivecky zelené „killer heels“ asi opravdu zůstanou jen na poličce. (Tedy až tu poličku konečně přivrtáme.)

Lásku ke kohoutí stopě ve mně vypěstovala moje mamka v době, kdy mi bylo asi 15 let To jsem si zrovna v second handu pořídila skvělý  červeno-černý rolák. Od té doby jsem měla ještě lýkový pásek s tkaným vzorem kohoutí stopy a čelenku. A když to vezmu tak celkově, kohoutí stopa mě vlastně provázela celým studiem na VŠ..  Asi 2 měsíce vlastním tuhle skvělou sukni, kde je tedy (bohužel) vzor pouze natištěný, ale to nic nemění na tom, že je skvělý! Sukně má navíc kapsy a na ty já poslední dobou nedám dopustit.

S naší drahou Adélkou jsme se sešly ve Vodičkově ulici, kde jsem si ve foto Škoda nechala vyvolat „stoletý“ podvodní foťák, na který s Drahým fotíme od té doby, co žijeme v Pze. (ŽIJEME!) Fotky už mám doma a jsou nejlepší! <3 Pak jsme pešky vyrazily přes Františkánské zahrady na Ovocný trh a na mňamku do Wine Food Market (kde nás teď asi budete potkávat častěji ;)..). Já zůstala pouze u osvěžující citronády s extra dávkou ledu, Adu si zavdala i pozdní oběd. A k našemu překvapení nám pak přistál na stole dezert na účet podniku! Ach ti Italové! Je třeba také zmínit, že jsem si připadala jako na dovolené – Adélka mluví skvěle italsky a .. no asi si to dovedete představit ;)

Retro feeling

Ačkoliv bylo šílené teplo, měla jsem na sobě jako top moje oblíbené „fake“ zebra šaty, jak já jím říkám, a na nich ještě lehký modrý svetřík. Asi trošku zatmění mysli, možná malinko zmatek z rychlého oteplení a nebo zbytek alkoholu z předešlé nejvíc old school oslavy titulu.. :) Každopádně – baví mě porušovat pravidla a nosit dva různé vzory!

Retro feeling

H&M sukně, Mango svetřík, ZARA „fake zebra“ šaty, Promod lodičky, New Look psaníčko, ASOS pásek nošený jako náhrdelník, ASOS hodinky, OASIS náušnice,  C&A brýle

PS1:  včera jsem vařila KOPROVKU! <3

PS2: A že tady občas chcete vidět i fotografie Drahého? ;)

PS3: Fotografie z bytu budou, ale až jich budu mít víc.. :)