these boots are made for changin‘

Boots

O tom, že se v mém životě odehrály jisté velké změny, jsem již několikrát, alespoň v náznacích, psala. Někteří vědí více, někteří méně. S nadsázkou řečeno: zbyl mi pouze stejný Drahý a jinak je vše jinak, ale úplně jinak! :)

Unavená, ale spokojená. <3

Vše se odehrálo tak nějak ráz na ráz a hezky to do sebe zapadlo, ačkoliv se nemůžu zbavit pocitu, že jsem si nic z toho neužila naplno. Poslední týden na Harcově, najednou ale máme byt, podepisujeme smlouvu, stěhujeme se – 30.4., nepletu-li se a mám „nové doma„! Odevzdávám BP, hledám práci, chodím na pohovory, postupuji do druhých kol a nakonec i do kol třetích. And I’ve got the job that I want! Zbývá 5 dní do státnic. Nemůžu se soustředit na učení, jsem líná přemýšlet – chci se těšit do práce, chci dovybavovat byteček. Ale jak píšu na začátku – všechno by mělo mít svůj čas, člověk by si to měl užít. Měl by to prožít. Plně se nořím do knih a připravuji se na státnice. Státnicuji úspěšně (a nakonec i se samýma jedničkama). Práce počká. Čeká mě ještě oficiální ukončení, šáňo, vyučující, oslava ve Slonovi s naším privátním Dj Repro (

btw, je nejlepší!). Drahý mi připraví soukromou oslavu mé nové Bc. ozdoby! ;) A ačkoliv jsem byla v práci už v úterý a ve středu hned po státnicích, přijde mi, že oficiálně a pořádně pracuji od včerejška :) Zatím se učím, řeším, šmelím a jsem zvědavá, jak to půjde dál! :) V práci jsou všichni milí, usměvaví, nápomocní a já jsem známá jako „ta fashionistka“. Milé :)) Fákt.

Boots

Nečekaně mě ze středečního pracovního dne, kdy jsem měla obědovou Čínu od Drahého v krabičce, kolem druhé napsala Adélka, jestli nechci zajít na kafe, popovídat a vymyslet co bude (!). Chudák ještě ani nevěděla, že jsem již zaměstnaná žena! Ale já drapla šanci za pačesy a užila si s ní skvělou kávu a naprosto spontánní photoshoot během mé obědové pauzy, kterou jsem měla v plánu původně ani nemít! A jak mi to dodalo energii do zbytku dne <3

Adélka je vážně fashionistka jak má být. Opět jí to neskutečně slušelo! Holka to prostě má v krvi! Skvěle se fotila a mrzí mně, že Vám ukázala jenom zlomek fotek! Díky ní jsem asi taky objevila první společenské kalhoty, které mi padnou tak, jak bych chtěla. Teď ještě najít ty černé!

Boots