horses behind curtains

horses behind curtains

Na první pohled to (asi) nepoznáte, ale na halence jsou vyobrazeny dva na sebe hledící koně! Já je miluju! Jsou schovány v jakési mozaice z (odborně) „ozdobných závěsových šňůr kroucených„. Víte jaké myslím, žejo? ;) Halenku ode mne, jakožto hodné a poslušné dcery, dostala mamka ke dni matek a váže se k ní taková naše privátní, a troufnu si již říci i pradávná, historka! :) Tak či tak, při nejbližší příležitosti jsem halenku mamce odvezla a na chvíli se ohřeje v mém šatníku! Haha.

horses behind curtainshorses behind curtains

Úvaha: Když běháte uprostřed „kruháčku“ těsně po druhé hodině:  auta staví, pasažéři koukají a koukají i lidé sedící na okolních zahrádkách restaurací, vlezlí muži vylézají a chtějí se s Vámi fotit..  Jako jo, chvíli to lichotí, ale upřímně – člověk se snaží něco produkovat (v našem případě videa – 2 – za 50 min – ve skoro 50 °C) a nemá šanci, protože je pořád někým rušen / znervózňován. A ve chvíli, kdy by pozornost chtěl a potřeboval (třeba když táhne těžký kufr + notebook + cestovku ze schodů/do schodů/z vlaku/do vlaku, ..), tak se ji ne a NE dočkat.

Áchjo. No a teď mi řekněte, kde to jsme?!

No a pak se ještě přijde jeden pán umýt do fontány asi metr od nás XD

horses behind curtainstop MANGO, sukně VERO MODA, boty BAŤA, psaníčko BLEŠÁK, brýle RESERVED, pásek ASOS, náramky H&M+ASOS+DIY

Tenhle outfit mě děsně baví a chci v něm vyrazit do Říma!

PS: s Adélkou jsme poprvé točily také krátké video! A byla to sranda! Na Adélky se můžete podívat tady a moje vidíte níže! A příště už to bude zase o stupeň lepší ;)

foto & video: Adéla Chloe