Jak jsme se opečovávali!

Gina Tricot

Tohle bylo v úterý. Bylo parno. A já byla čerstvě ostříhaná – objednala jsem se totiž minulý týden impuzivně do kadeřnictví Fellini v Kozí na doporučení Veroniky z Czech Chicks. A udělala jsem moc dobře. Po téměř roce jsem si zase dopřála opečovávání v salónu. Velké plus dávám za službu, která spadá do tzv. exkluzivní péče a jmenuje se Caviar Alterna, Elixír IE. Je to zjednodušeně něco jako přeliv – ale bez barvy. Vyživí Vaše vlasy, dodá jim lesk, objem a lépe se s nimi pracuje (pokud jiný typ použijete k hlavě a jiný do délek a na konečky). Vymývá se a na hlavě vydrží 4-6 týdnů. Je k němu dovoleno použivat i běžné kondicionéry a masky. A je to fakt fakt boží! :) Za 290,- korun skoro k neuvěření! Zřejmě budu využívat pravidelně a barvení dám chvíli vale! :)

Vyšperkovaná ze salónu jsem se (tentokrát už i s Pólem) přesunula do Brasileira v ulici U Radnice. V této části večera jsme opečovávali naše chuťové buňky a žaludky. Nový interiér restaurace je skvělý a servis byl, dle mého, báječný! Ale za highlight večera považuji, kromě masa a krevet … GRILOVANÝ ANANAS! A také to červené italské Bardolino, co jsem tak skvěle vybrala ;)

A, Carrie, chutnalo mi tam sushi! Takže možná mu dám ještě jednou šanci. Kdy půjdeme? ;)

Kdo jste v Brasileiru byl a jaké máte zážitky? A chodí někdo z Vás pravidelně do Fellini?

Gina TricotGina TricotGina Tricot

V létě velmi ráda nosím vzdušné oversize topy. Tenhle oversize top s metalickými puntíky je z Manga. Ale musím přiznat, že lépe vypadá s koženou budou a s jeanama. Přesně to jsem totiž na sobě měla, když jsem ho v zimě kupovala. Takže tady jsem ho oblékla asi podruhé a těším se, až ho vynosím na podzim. Modrá sukně s kanýry je z Topshopu. Nosím ji hlavně na dovolené, takže Řecko – těš se! :) Pocahontas sandálky jsou z H&M – šíleně dřou na patě. Ale vypadají skvěle, co? :) Vloni jsem je moc nenosila, letos zažívají comeback. To, co mám na krku a – to, co zrovna moc nevidíte ;) je z outletu Kenvela. Ano, Kenvelo má outlet! :D A je to nejlepší :) Za půjčení psaníček děkuju, Adélce.

Gina Tricot

A nakonec otázka-neotázka, zamyšlení. Moc se mi už nechce do psaní. Důvodů je více. Raději bych web vedla skutečně jako inspirační. Blog s prezentací toho, co mělo baví a toho, čemu se věnuji, toho co nosím… A sem tam přidala nějaký ten tip na restauraci, výlet, památku, … Občas bych mohla napsat i článek. Ale skutečný článek.

A září mi na to přijde super! :)

Any thoughts?