PRAGUE FASHION WEEKend

Tak je to tady. Dneškem (kromě mezinárodního dne čokolády – ha!) začíná první Prague Fashion WeekendPFW. Nebo možná spíš PRGFW, protože Paris Fashion Week tu byl přece jen o chlup dřív. Nebo PFWend. Říkejme si tomu jak chceme a číslujme ho jak chceme. (Pro Lou je to třeba PWF :D) Tak či tak – je to první fashion weekend, který se koná ve velkém stanu, s klasickým molem, s normální choreografií a sponzoruje ho, jak jinak, Mercedes-Benz. A bude na Hradčanském náměstí – dle mého názoru skvělá lokace. Jen doufám, že organizace myslela na to, že kočičí hlavy nejsou zrovna nejlepší kamarádky spolu s vysokýmy podpatky! (Takový koberec nebo cestičky z rovných ploch by nebyly vůbec špatné!).

Déšť na Fashion Weekendu!

Kdybych nemusela táhnout kabelku, psaníčko a ještě zrcadlovku tak bych si i ten deštník docela s chutí vzala! :) Zdroj fotky: Le 21eme

Jak to nakonec všechno dopadne, to uvidíme už dnes od 16:00. Pokud se někdo také chystáte, tak se určitě uvidíme. Já budu na PFWend ode dneška až do soboty a uvidíte mě více méně za objektivem :) Budu fotit jak uvnitř, tak street style před stanem (ať ale, prosím neprší!!!). Před stanem uvidíte také každý s kamerou Lou z GetTheLouk, během čtvrtka a pátka můžete zahlédnou stylovou Adélku z Inadequate Cliché a v sobotu a neděli budou přes stanem k vidění Verča a Hanka z Czech Chicks, které pro CCF budou fotit street style!

Plánovala jsem si, jak si hezky na poličku nakupičkuju, co si každý den obléknu (protože stále chodím do práce a fashion week-nefashion week, pracovat se musí a od rána..). Polička ještě stále není přivrtaná a počasí mému plánu také zrovna dvakrát nepřálo. Tak to je trošku bojovka. Ráno vstávat, přemýšlet nad tím, co do kanceláře, jak z toho vyvodit look na PFW, jaké boty, abych přežila pobíhání po kostkách bez újmy na zdraví mých nožek atd adt. A do toho snídaně, oběd, večeře. Ličení, kabelky, brašny na foťák, psaníčka.. A musím se přiznat – baví mě to. A fakt mě mrzí, že polička nedopadla. Protože jak je někdo blázen do stationery porn, u mě by to bylo clothes & accessories & shoes porn! Pěkně je organizovat, stylovat, skládat k sobě a od sebe.. jů <3 Takhle mi akorát leží kupičky na vyfouknutém zebřím gauči :D Ale nevadí. Hlavně, že leze sluníčko! :)