NTK

NTK

V sobotu jsme vyrazily s naším týmem z CCF meetingovat o další Check Czech Fashion SHOW a už teď Vám můžu slíbit, že to bude skutečně pecka! :) Jsem nejvíc natěšená! Konečně (poprvé) jsem při této příležitosti provětrala vánoční kalhoty, které jsem si dovezla z Vídně. Děsně mě baví kombinovat dvě zelené. Podobně jsem kombinovala i na BVLGARI party na podzim 2011. Top mám ze sekáče za 50,- a nemůžu si ho vynachválit! :)

Konečně (podruhé) jsem provětrala vánoční kabelku Franco Arazzi ušitou přímo na míru! Černo-bílá je klasika a tenhle „chlupáč“ nejde rozhodně jen tak přehlédnout! Navíc je multifunkční – můžete ji nosit přehnutou křížem přes rameno, nepřehnutou v ruce jako nákupní tašku, protože má schované ouško nebo přehnout na dvakrát a mít z ní psaníčko! Takže pokud sháníte kvalitní kožené kabelky, rozhodně si domluvte schůzku v ateliéru Franco Arazzi – dámy sídlí blízko Náměstí Míru a šijí ve starém atomovém krytu! :) Plus jsou strašně milé a vyjdou Vám vstříct! :) Už teď mám zálusk na další kousek ve fuchsiové!

NTK

NTKNTKNTK

sako Lindex, top Topshop, kalhoty Forever 21, boty ASOS, náhrdelník Reserved, náramek Topshop (díky holky :*), kabelka Sacchetto pappo Franco Arazzi

NTK

fotila Lou, děkuju ;)