Check Czech Fashion Show 2013

Check Czech Fashion Show 2013

Tak jako každý půlrok bych Vás i letos chtěla pozvat na Check Czech Fashion Show 2013, která se tentokrát koná 7.3. 2013 v úžasných prostorách Galerie NTK v Praze v Dejvicích. Přípravy jsou v plném proudu a už teď je jisté, že půjde o zcela jedinečnou a konceptuálně odlišnou akci než na jaké jsme byli zvyklí v předchozích dvou ročnících. Mnoho napoví i náš nový vizuální styl CCF show, jehož jsem autorem. Fialová se stala černou, srdíčka ztratila výplň a zůstaly jim pouze nepravidelné obrysy. Prostory industriální NTK skvěle doplňuje kabelový font použitý v logu – jen na konci místo žárovky visí naše srdce. Tváří roku 2013 se stala nádherná Česká Miss World Linda Bartošová. Akce startuje ve 20:00 a nabízí skutečně vzrušující program!

Za celý tým CCF můžu říci, že skutečně pracujeme ne na 110%, ale mnohdy i na 200%. Během polední pauzy, ráno před prací, o volné hodině mezi přednáškami a také po večerech. Touha, nebo chcete-li přání, posunout eventy pořádané CCF na vyšší stupeň, nás ale neúnavně žene kupředu. Bude to stát za to. Za tím si stojíme! :) Těšit se můžete nejen na vzrušující program, ale také na celý tým CCF v čele s Anetou Kaderkovou, Marietou Kajabovou, Bárb Drašnarovou, ale i Adélou C. Mazánkovou nebo Lucií Dejmkovou. Sama ze sebe můžu říct, že Vás moc ráda na akci potkám a poznám osobně.

Odborná porota rozhodla, že během čtvrtečního večera svou tvorbu představí Denisa Dovalová, Monika Vaverová, Michaela Čapková, Vendula Niklová, Petra Ptáčková a Kristina Synek. Kromě módní přehlídky návštěvníky čeká hudební vystoupení smyčcového kvarteta KUOPPA a do poslední chvíle také jeden utajovaný křest. Tváří akce, jejíž vizí je propojení mladých talentů, se stala Česká Miss World 2012 Linda Bartošová. Třešničkou na dortu je pak hudební doprovod k módní přehlídce, který složila kapela Bek Ofis exkluzivně pro Check Czech Fashion Show 2013! Moderátorem celé akce je moderátor rádia SPIN – Poeta.

Více o akci se dozvíte na našich oficiálních webových stránkách nebo na Facebooku.
Předprodej lístků byl již zahájen a dnes máte poslední šanci si lístky objednat, poté je lze zakoupit pouze na místě.