freezing cold

freezing coldTen den byla strašná zima, ale i tak jsem to riskla v sukni. Zastávku autobusu mám kousek a jezdí přece každých 5 minut, že. No.. ten den tomu tak nebylo, autobus prodloužil interval na každých 40 minut. Divím se, že pokaždé když v Praze napadne poprašek sněhu, je z toho pro místní úplná kalamita. Vždycky si vzpomenu na „Debilní kecy Pražáků“ a vždycky mě to pobaví.

Sukni jsem pořídila vloni v zimě ve slevách v Topshopu. Moc často ji nenosím. Prošla se mnou dva pracovní pohovory na jaře a vytáhla jsem ji jednou do školy. Jinak jsem ji ale moc nenosila. Takže tahle sukně za cca £12 by zatím neobstála moc dobře v rovnici reálné ceny oblečení. (Dala bych Vám sem odkaz na článek, kde jsem o tom četla, ale ne a ne si vzpomenout, kde to bylo.. Takže něco podobného možná sepíšu sama ještě jednou. A navíc s mými vysledovanými tipy.) Tak s tím něco uděláme, ne? :)

Svetřík mám z h&mka. Byl to spíše takový ten praktický kup – je huňatý, je teplý, je na zip a hodí se tak skvěle do kanceláře. Není to zrovna kousek, pro který stojí za to umřít, ale věřte, že ten den tomu tak bylo – zahřál mě a pomohl mi přečkat to čtyřicetiminutové čekání na autobus! :)

freezing coldfreezing coldfreezing cold