Check Czech Fashion Show 2013

Check Czech Fashion Show 2013 - Barbora Drašnarová art director by Ondřej Suk

Minulý čtvrtek se konal třetí ročník Check Czech Fashion Show. V úžasných prostorách galerie NTK jsme byli již od druhé hodiny odpolední a snažili se z prostoru, kde se akce tohoto typu konají velmi málo, vytvořit krásné zázemí pro prezentaci návrhářů CCFS 2013. Celé odpoledne jsme, zejména my ženy, pobíhaly v pracovním – rozuměj to-nejpohodlnější-ale-zároveň-stylové-co-kdo-doma-našel :) Na večer jsem pak zvolila černobílou klasiku. Dlouho jsem váhala, jestli nevyvětrat bílé AQUA koktejlky, popřípadě poptat některé mladé návrháře (na což ale, když najednou kalendář hlásil týden do akce, bylo již pozdě). Nakonec jsem se rozhodla držet se pravidla keep it simple. Výrazné černé plné boty z Parfois, kolová sukně z Warehouse, strukturovaný top Lindex z limitované kolekce Affordable Luxury a výrazné náušnice od Kamily Vodochodské. Psaníčko mi Adélka dovezla jako dárek z Šanghaje.

CCFS 2013 byla od předešlých ročníků zcela jiná. Chtěly jsme jiný koncept, jiné prostředí, .. Prostě jsme začaly od nuly.  Kdo navštívil naše první dvě přehlídky, musí nám dát za pravdu a uznat, že ta změna byla skutečně obrovská :) Jsme si však vědomi, že i když došlo k obratu o 180°, ne vše bylo perfektní. Víte, dokonce si myslím, že my sami vidíme daleko více chyb, daleko více drobností, které se dají zlepšit. Které MUSÍME zlepšit, a o kterých jste Vy jakožto návštěvníci neměli třeba ani ponětí.

Chci tedy poděkovat těm, kteří za mnou přišli a řekli mi, co se jim líbilo a co naopak bylo naprd. Ráda bych také poděkovala všem, kteří napsali konstruktivní a objektivní článek.

Jak to slušelo Adélce a co dodává k CCFS 2013 ona? Přečtěte si její článek! :)

A nesmím zapomenout také poděkovat všem, kteří nám s akcí pomáhali. Celému týmu. Od těch, co nám nosili židle po ty, kteří pomáhali v backstage. Skutečně si toho vážíme! Protože, neberte to jako obhajobu, ale vážně to není taková sranda. Většina týmu jsou mladí lidé, mnohdy studující a zároveň pracující. S minimem (nebo spíše bez) volného času a s nevelkými finančními možnostmi. Ale máme chuť a elán něco změnit. Někomu pomáhat. To nás žene dopředu! :) A věřím, že časem se bude náš tým dál a dál rozrůstat a my tak budeme moci zařídit více židlí, více modelek a třeba i vyvýšené molo (ačkoliv já to s páskou v NTK naprosto zbožňovala ;)).

Check Czech Fashion Show 2013 - Barbora Drašnarová art director by Ondřej SukCheck Czech Fashion Show 2013 - Barbora Drašnarová art director by Ondřej SukCheck Czech Fashion Show 2013 - Barbora Drašnarová art directorCheck Czech Fashion Show 2013 - Barbora Drašnarová art director  by Kocourova Violet

A pár backstage :)

Check Czech Fashion Show 2013  by Kocourova VioletCheck Czech Fashion Show 2013 - backstage by Ondřej SukCheck Czech Fashion Show 2013 - backstage by Ondřej Suk

Photos by Ondřej Suk & Kocourova Violet