Pavel Berky – Shooting Fashion Stars 2013

Pavel Berky - Shooting Fashion Stars 2013

Když pominu hodně dlouhé čekání ve studené polootevřené hale Masarykova nádraží v Praze na začátek Shooting Fashion Stars 2013, byla jsem celým večerem ohromena! Navzdory tomu, že teplomety byly zapnuty až těsně před začátkem programu (a ten u nás se pro samou smůlu asi 10 minut po začátku show vypnul a už nezapnul..) a všude se to hemžilo otravnými fotografy z bulvárních plátků, večer se pořadatelům vyvedl skvěle a já si Evičku, kterou jsem si dovedla k fotostěně, před náporem výše zmíněných – a zejména rusovlasé „Hadridy“ – („Kdo to je? Kdo to JE? Berte ji.. berte ji!“) ubránila! :) Nemám sice ostré lokty, ale alespoň jsem milá a slušná :)

Pavel Berky - Shooting Fashion Stars 2013 Pavel Berky - Shooting Fashion Stars 2013

Ten večer se hostům a široké veřejnosti, která akci přihlížela zpoza rohu představila čtveřice nadějných tváří české módy: Lucie Králová, Mirku Horká & Štěpán Růžička, Monika Přikrylová a Pavel Berky. Výstižnou reportáž a většinu mých fotografií můžete najít na CCF. (Btw, zajímavý pohled na akci má i Durduin! (Na hodně lidí v backstage, ale i fotografa či vizážistku se občas zapomíná a to by se stávat nemělo!) Ač jsem byla nadšena ze všech představených, včetně hosta večera – Dagmar Kestner, nejvíce mě oslovil návrhář romského původu – Pavel Berky se svou kolekcí Coming Out. A víte proč? Já jsem prostě barvičková a tak tedy kromě úžasných volnočasových střihů mě dostaly použité barvy – pudrová růžová, červená, fialková či fuchsiová.

Pavel Berky - Shooting Fashion Stars 2013Pavel Berky - Shooting Fashion Stars 2013Pavel Berky - Shooting Fashion Stars 2013Pavel Berky - Shooting Fashion Stars 2013Pavel Berky - Shooting Fashion Stars 2013Pavel Berky - Shooting Fashion Stars 2013Pavel Berky - Shooting Fashion Stars 2013Pavel Berky - Shooting Fashion Stars 2013

Určitě mrkněte na oficiální facebook profil Pavla Berky – zejména na skvělé fotky od oficiálních fotografů.
Jo a – dejte mu like! ;)