Prague Fashion Night by Bazaar

Znáte akci Fashion’s Night Out?
Svátek módy. Oslava nakupování. Milán, Paříž, New York a další světové metropole. Hlavní partnerem akce Fashion’s Night Out v zahraničí není nikdo jiný než módní magazín Vogue.  Já jsem zaregistrovala minimálně její dva předchozí ročníky a když zapátrám v paměti hlouběji, rozhodně u mě vítězí loňský program butiku Stefanel v Miláně. Ten si pro zákaznice kromě welcome drinku a DJe přichystal překvapení v podobě tamní módní blogerky.  Ano, na akci po celý večer byla Chiara Ferragni blogující pod hlavičkou The Blonde Salad.

Fashion's Night Out -> Prague Fashion Night

Models Karolina Kurkova, Liya Kebede, Lily Donaldson, Abbey Lee Kershaw, Jourdan Dunn, and Stella Tennant pose for a post shoot photo with executive creative director Trey Laird, director Peter Lindbergh, and Vogue contributing editor Tabitha Simmons.

Letos se poprvé Fashion’s Night Out koná i v Praze a to 30.5. 2013 od 17:00 do 22:00 pod názvem Prague Fashion Night by Bazaar.  Bližší info o akci najdete na oficiální FB události.

Prague Fashion Night myslí i na mladé návrháře, za což jsem upřímně velice ráda. A tak ti, kteří nemají vlastní butik či showroom mohou své kousky prodávat v Puma Social Club v Maiselově ulici.

Já jsem na první ročník tohoto převzatého zahraničního konceptu skutečně zvědavá! Ostatně – koukněte na video jak to probíhalo právě v Miláně! :) Uvidíme, co nám nabídnou Pražské butiky a podniky.

Jaký program v obchodech by se Vám líbil?
A vyrazíte na nákupy?