White

White

Ze svého wishlistu si můžu odškrtnout další položku! Konečně jsem našla krásné, nadčasové a padnoucí bílé sako! Hon na něj trval skoro dva roky, ale vyplatilo se čekat, protože je prostě dokonalé! :) Sukni jste mohli vidět v příspěvku BVLGARI, kde jsem ji vyvětrala úplně poprvé. Byl to jeden z těch impulsivních nákupů ve slevách, který se vyplatil. Opakem byl nákup lodiček značky FINSK. Jsou nádherné, to ano. Ale chybí mi tak půl centimetru ve špičce, abych v nich mohla brázdit ulicemi Prahy. (Ale chystám se s tím něco provést. Můžete v komentářích tipovat, co!) ;)

Tričko je od šikovné návrhářky Anny Barošové. Má klasický střih se zajímavě řešenými rukávy a je z moc příjemného materiálu. Určitě ho ještě někdy uvidíte detailněji. Náhrdelník je od moji oblíbené Adély Pečlové vyrobený na zakázku. Adéla recyklovala lístečky z mého starého náhrdelníku, který jsem nikdy nenosila. Teď už ho nosím! :) A kabelku jsem vyráběla pár měsíců zpět s dědou! :)

WhiteWhiteWhiteWhiteWhiteWhiteWhite

triko Anna Barošová, sukně Twenty8Twelve for Forever 21, sako H&M, lodičky FINSK, náhrdelník Adéla Pečlová, prsten Shapeways Unique Collection, náušnice Reserved, psaníčko DIY

A jelikož ty botky miluju, tak.. :)