Pin-Up

Když se řekne Pin-Up, hned si vybavím Christinu Aguileru. Milovala jsem ji v její Back To Basics éře – všechny ty kudrlinky, pouzdrové sukně, vysoké podpatky, rudé rty a hudební styl, který ji slušel nejvíce!

Miluju singl Candyman nebo Ain’t No Other Man, pokud neznáte, určitě si ho pusťte!

Živě si pamatuji, když jsem doma pořádala jeden z mých úplně prvních photoshootu – byl inspirovaný jedním z těch, které Christina nafotila pro booklet svého alba. (A někteří z Vás možná i budou vědět, protože byl na tehdejším blogu ;)..) A od té doby nedám na hravý Pin-Up dopustit!

Pin Up

Když mě oslovil Cosmopolitan, zda-li bych nechtěla nafotit promo fotky pro jejich novou soutěž Play It Pin Up, nemohla jsem říct ne. A když k tomu ještě připočtete náš produkční tým ve složení Bárb + Lou + Adélka. Bylo jasno! A tak jsme jedno sobotní dopoledne zašly na milkshake do pražského James Deana a ve volných chvilkách mezi povídáním jsme cvakly i pár fotek!

Pin Up

Líčení, které svým uměleckým tahem štětcem dotáhla Lou k dokonalosti černo-modrými linkami, jste mohli vidět v příspěvku Beauty time #2. Teď jsou na řadě výsledné fotky, které jsou dílem Adélky. Díky, dívky! :)

Pin Up

body Zara, sukně Vero Moda, blazer ASOS, silonky Calzedonia, boty Parfois, prsteny H&M, náhrdelník New Yorker