Rose gold heels

Rose Gold Heels

Mám nové lodičky.

Vůbec je nepotřebuju, ale mám je. Jsou to moje asi šesté lodičky a z toho pět párů jsem si koupila za poslední rok a půl. Ha.
Jsou hodně pohodlné, jsou metalické rose gold, mají asi 9cm a stály mě 349,- (původní cena 999,-).
Koupila jsem je v Calliope, obchodě, který jsem měla ráda když mi bylo 17 a v Pardubicích se v té době značka Calliope prodávala v rámci Terranovy. Tenkrát se tam daly najít skvělé kousky – mám odtamtud vůbec první klasické bodycon koktejlky, které jsem si koupila. V té době totiž nikde nebyly a já je TOLIK chtěla. Pamatuji si, jak mě kamarádka odrazovala od jejich koupi – prý nejsou vůbec moderní, jsou moc upjaté, hodí se pro staré.. No, nemyslela jsem si to tehdy a nemyslím si to ani teď. Nosím je hodně často a upřímně můžu říct, že je miluju! Stály 1 299,-.
No posuďte sami, měla jsem je třeba na úplně první CCFS 2011! (Fotky sice nejsou 2x kvalitní, ale to jistě omluvíte. A já slibuji, že Vám je někdy ukážu pořádně ještě jednou – až si je dovezu do Prahy!)

Rose Gold HeelsRose Gold HeelsRose Gold HeelsRose Gold HeelsRose Gold HeelsRose Gold Heels

košile H&M, kalhoty Forever 21, bunda Mango, lodičky Calliope, pásek ASOS, řetízek Etsy, náušnice Six, gumička H&M
Za fotky děkuji, InadequateCliché Adélce.

PS: V neděli jsme cestovali do Prahy místo 2 hodin 6 hodin – důvodem byla povodeň na Kolínském nádraží. Povodně mě skutečně děsí, celý minulý víkend jsem visela na twitteru a ČT24 a doufala, že uvidím zprávu, že hladiny řek klesají.. A ač jsme na blogu zaměřeném spíše na ty radostné věci, nemohu si neodpustit poznámku – doufám, že až se věci začnou vracet do normálnu neotočíme se zády a nezameteme celou situaci s vypouštěním přehrad / pomalých reakcích radních atd. pod kobereček. Je třeba to řešit a to hned! A ne až bude zase pozdě. Malinko mi to připomíná každoroční situaci našich silničářů – 6.12. nasněží a z televize se ozývá: „Sníh nás zaskočil, nebyli jsme na něj připraveni!“.