asymmetrical elegance

KVIFF Kolonáda - White skort

Počasí v Karlových Varech, kde jsem již potřetí trávila dny volna na KVIFF, je vždycky docela challenge! Pokaždé je o něco chladněji než v Praze a z pravidla začne hned po našem příjezdu pršet. Koncem pobytu se ale vždy vrátí parné letní dny. Letos už jsem to měla vypozorované a balilo se mi tedy o něco lépe :) Věrným společníkem mi kromě elegantnější verze koženého křiváku (k vidění tady a tady) bylo bílé sako, na které poslední dobou nedám dopustit! Hodí se ke všemu a za všech okolností. Ať máte kalhoty, šaty, jeany, sukně, šortky či ..


.. něco mezi sukní a šortkami – skort! Ano, v tomto případě jsem ho zkombinovala s profláknutými praktickými bílými skort Zara a milovaným koním oversize trikem z Manga.

Oblečené v tomto božím triku s koněm jsem ve Varech viděla i dvě další slečny, což mě pobavilo, protože v Praze jsem ho na nikom za celý rok neviděla! :) Naopak jsem se podivila, že skort vs. Karlovy Vary – vedu 1:0!

Dny jsem trávila víceméně obutá v keckách, protože moje nožka mi stále nechce dát pokoj.. :/ Nedá se svítit, zítra si musím objednat tenisky!

KVIFF Kolonáda - White skort KVIFF Kolonáda - White skortKVIFF Kolonáda - White skort

sako H&M, top Mango, skort Zara, tenisky Bimba & Lola