monochromatic

monochromatic

Moc často ji nenosím. Mám na mysli tuhle dlouhou pouzdrovou sukni s dvěma nebezpečně vysokými rozparky vepředu. Hodně se mačká a divně se krčí. A není moc pohodlná. Špatně se do ní zastrkává tričko a dokonce značně pelichá. (A to jsem ji měla na sobě, prosím, celkem 4x – poprvé zde.) Dokonce mi přijde, že moc nelichotí postavě.. asi to bude tou délkou, nebo střihem..

Poučení? Ne vždy je objednávka z ASOSu kvalitní a perfektně padnoucí… Jenže je mi líto, že sukně ladem leží ve skříni a mých £10 nikde. Ani nevím, proč jsem ji tehdy nevrátila. Asi mi to nestálo za placení poštovného.. Buď to budu muset překousnout a nebo ji zkrátit! Co myslíte?

I tak mě ale děsně baví tohle dnešní kombo černé, bílé a nepravidelných proužků na tričku Narciso Rodriguez pro Lindex, na které nedám dopustit a nosím ho velmi ráda (tady, tady a tady). Nazula jsem popvé za toto léto i sandálky a neměla jsem to dělat. Ten den se zrovna ochladilo a ofoukla mi noha :( A svou premiéru měla moje nová kabelka a taška na foťák z Parfois! Skvěle se do ní vejde jak zrcadlovka, tak i peněženka, mobil, rtěnka, kapesníčky a HDD :D Je nejlepší! (Nesoustředím-li se na hvězdičkové cvoky na poutkách, pfff…) Ve slevě za 315,- :)

monochromaticmonochromaticmonochromaticmonochromaticmonochromaticmonochromaticmonochromatic

top Narciso Rodriguez | Lindex, sukně ASOS, kabelka Parfois, sandálky Vietnamci, brýle Póla (a tuším, že ASOS), prsten SIX
fotil: Kuba Feranec