A line

A line

Jsem zpět z krátké a krásné dovolené v Benátkách (článek určitě čekejte!) a opět v hektickém pracovním shonu digitální reklamy a sociálních sítí. Teď sedím někde mezi dokončováním nového konceptu pro Mystery a procházením přeplněné emailové shránky. Proto je pro mě velmi osvěžující najít si o polední pauze chvilku na přípravu nového příspěvku na blog. Dnešní fotky mám moc ráda. Vystihují skvěle poslední letní dny a módu, která mě teď baví – (nejen) áčkové sukně, obyčejné (avšak zajímavé) vršky, lodičky a minimalistické doplňky. Nic moc komplikovaného, překombinovaného a svázaného. Jen čisté linie a pohodlné střihy. Mimo jiné jsem si zamilovala kombinaci bílá-khaki a bílá-modrá a to v jejich tmavých i velmi světlých odstínech.

Na babí léto se chystám pořídit si více takových sukní a vyzkoušet variantu midi délky pod kolena. Myslíte, že mi bude slušet? Já si totiž nejsem úplně tak jistá…
Co se barev týče, zůstanu věrná bílé, černé a nově vytáhnu i královskou modrou, oranžovou nebo námořnickou modrou. Jaké barvy momentálně milujete Vy? :)

A lineA lineA line

košile Topshop, sukně Warehouse, lodičky Calliope, náramek SIX