On my … coffee table #1

On my coffe table - kaktus a gerbera

Baví mě hrát si s dekorem a čas od času obměňovat různá místa našeho bytu.
Často to bývá jídelní stůl v kuchyni, prostor na komodě v ložnici a nově i konferenční stoleček u rohové sedačky u okna, kterou jsme si nově pořídili před 14 dny. Tohle je jeho první podoba.

  • tištěná verze magazínu STYLE.COM, číslo 4
  • prázdná láhev od mých oblíbených Fentimans limonád (pamatujete, jak jsem je v květnu objevila v Hoffa baru? :) použitá jako váza
  • narozeninová červená gerbera pro drahého
  • sukulent a komixový květináč z OBI

Opět jsem se zamilovala do červené v interiéru a nakoupila náruč kaktusů, pro které teď hledám ty správné květináče. Tedy kromě sukulentu – komixový květináč byl totiž jasná volba, na které jsme se oba s Pólem shodli na první dobrou! Oba totiž máme rádi komix a komixový motiv – třeba i na obrazech! Jako ubrus nebo spíš prostírání uprostřed stolku (na fotce výše na kraji u hrany stolku, kvůli světlu) jsem použila jarní číslo magazínu STYLE.COM. A když jsem byla na polévce v Soup In The City s Katie a k pití si objednala třešňovou colu od Fentimans, bylo jasno, že do ní půjde narozeninová gerbera!

V seriálu budu pokračovat tak, jak budu měnit dekor stolku :)
A brzy se také těšte na větší článek o tom, jak to u nás vypadá dál. Před Benátkama mi dorazila již moje druhá velká objednávka z NordicDay – celá ze znamená řůžové zlaté!