Weekly tip: Las Adelitas!

Weekly tip: Las Adelitas!

Tacos Dorados de Pollo – křupavé kukuřičné tortilly plněné jemnými kousky kuřecího masa dušeného v omáčce “chile guajillo

Pokud se mě zeptáte, kam večer povečeřet nebo posedět na drink, pravděpodobně odpovím Las Adelitas!
Tohle místo miluju asi nejvíc v celé Praze!

Las Adelitas je autentická mexická restaurace a bar, kterou si založili mladí kluci z Mexika – a je to ní sakra vidět! Mexickou kuchyni jsem prvně vyzkoušela právě v Adelitas, kde jsem byla před rokem poprvé na pracovním obědě, a od té doby se neustále vracím. Čím dál častěji.

Weekly tip: Las Adelitas!

Sopa Azteca – kuřecí vývar s trhaným kuřecím masem, krutony z tortilly, chili “guajillo“, zakysanou smetanou, sýrem a avokádem

Na Las Adelitas jsem nalákala už spoustu známých, kteří již vědí, že (omg) Sopa Azteca je prostě BOŽÍ! <3
A nebudu prozrazovat víc! Aztecu musíte zkusit. Tečka. Tak utíkejte do Las Adelitas nasávat mexickou atmosféru v jednoduše zařízeném interiéru a přejíst se jejich vynikajícím jídlem, ke kterému si určitě nezapomeňte objednat Margaritu! ;)

Weekly tip: Las Adelitas!Weekly tip: Las Adelitas!

Pokud se budete rozhodovat, jestli zajít do Americké 8 nebo na Malé náměstí 13 – rozhodně volte variantu 1! Ceny jsou tu o něco nižší, prostředí mexičtější (se vším všudy – od starých fotek, opotřebovaných stolů, barevných zdí <3) a personál příjemnější (a jak se na Mexičany patří také pomalejší :D). Navíc nabízejí polední menu za 110,- včetně jednoho nápoje. Ach! Podívejte se na hodnocení na 4square nebo na Scuk!

Las Adelitas
Authentic Mexican Cuisine
Americká 684/8, 120 00 Vinohrady, Prague 2

Tak koho jsem nalákala? ;)