ASOS sneakers

In My Closet - ASOS sneakers

Není to tak dávno, co jsem v článku #SPORTLUXE – dám šanci sportovní módě? psala o tom, že se mi botasky a sportovní obuv začíná docela líbit a že minimálně na výlety a procházky si je pořídím – a dám jim tedy znovu šanci. (Částečně z důvodu pohodlí, nejvíce ale díky zdravotnímu problému s klenbou.)

Když mi dorazily tyhle celočerné kožené botasky s jemnými kontrasty lesklé koženky, broušené kůže a zprvu nenápadnou, avšak příjemně výraznou vyšší bílou podrážkou, bylo vymalováno! Cítila jsem se podobně jako Garance Dóre v článcích Chanel espadrilles a Flip Flops. Jak se mi sakra může najednou líbit, a dokonce i k ne vyloženě sportovnímu nebo vycházkovému oblečení, sportovní obuv?! Obuv, proti které tak dlouho zbrojíme a chceme ji dostat z městské módy! Možná za to může ta jejich nenápadnost, kombinace lesku a matu. Možná i to, jak jsou malé – nepůsobí vůbec jako klasická sportovní bota s mohutnou podrážkou – jsou mi sice trošku menší, ale whatever, dělají krásnou nohu!

Zatím je nosím třeba k této bílé sukni, strakatými harem kalhotům, s bílými skort nebo touhle černou sukní. Jsou totiž extrémně pohodlné a na pracovní dny jako dělané (protože pobíhání z 6. patra do 3. patra mezi mým notebookem a kreativním oddělením je velice časté). Navíc ještě dělám něco pro své zdraví!

A jejich největší plus?
Většinou se hodí k outfitu, který skvěle vypadá jak s podpatkama, tak se sportovníma keckama!

This or That: heels vs. sneakers

Co Vy na ně?

Líbí x nelíbí? Nosíte x nenosíte?

A vůbec SNEAKERS vs. HEELS?

zebra sweatshirt H&M, a-line pocket skirt ZARA, earrings Reserved, sneakers ASOS, heeled sandals New Look
photos [katie]