Dresscode: red

Dresscode: red!

Dress code na akci Dreft Black Card hlásil: „Vezmi si na sebe něco červeného!“. Jaká škoda, že tohle tílko v červené bylo v H&M vyprodáno (nakonec ho mám tedy alespoň v béžové), protože jinak bych 100% sáhla právě po něm. Mnoho červených věcí nemám, ačkoliv mám červenou velmi ráda. Našlo by se jedno jarní tílko, jedno staré tričko z Topshopu s volánky a nebo právě tenhle celkem oblíbený svetr z VERO MODY, který ale není taková ta krásná jasná 100% červená. Skvěle se ale doplňuje se sukní s potiskem kohoutí stopy a mým velmi oblíbeným sakem z Lindexu. Zvažovala jsem i bordovou, ale nějak mě zatím tento podzim moc neoslovuje, narozdíl třeba od šedé a světle modré!

Pro mě byl top outfit večera tenhle červený tuxedo look! Na slečnu jsem zírala snad celý večer – dokonale sladěné zvonové oblekové kalhoty s hedvábnou košilí bez výstřihu (a vůbec mi nevadí, že každá červená je jiná, právě naopak!), černé sako a nenápadné černé psaníčko Céline. Kvůli slečně jsem po telefonu naháněla Kubu Ferance, aby ji stihl vyfotit :D Jemný make-up a nenápadný culík je už jen krásná tečka nad nádherným outfitem. Tleskám!

Paradoxem je, že ač byl event Dreft Black Card charakterizován červenou barvou na návštěvnících, já se rozhodla publikovat fotky v černobílé. Ale abyste nepřišli ani o barevnou variantu outfitu, podívejte se tady. Černobílá nebo barevná? Pro jakou variantu jste Vy? ;)

Dresscode: red!Dresscode: red!Dresscode: red!Dresscode: red!Dresscode: red!Dresscode: red!Dresscode: red!

loose fit jumper VERO MODA, pied de poule skirt H&M, black tuxedo blazer Lindex, bag Parfois, heeled boots Parfois, necklace from market in Marocco, rings ASOS
photos [Kuba Feranec]