Matthew Williamson + Lindex

Lindex & Matthew Williamson

Tak jako minulý rok, i letos se Lindex v boji proti rakovině prsu spojil se světoznámým módním návrhářem – tentokrát s angličanem Matthew Williamsonem – a vytvořil exkluzivní kolekci jejíž cílem je získání prostředků na boj proti rakovině prsuTleskám!

Na kolekci jsme se byly s Katie podívat začátkem září v pražském showroomu značky Lindex. Byla jsem velmi příjemně překvapena halenkami ze 100% hedvábí a psychadelickými potisky – zejména u maxi šatů. Kolekci vévodila ostře růžová, antracitová nebo černá. Zatím co Katie se zamilovala do kabátu (a že ji sluší!), já pošilhávám po klasických černých kalhotech a hodně mě baví i maxi šaty.

Lindex & Matthew Williamson MAXILindex & Matthew Williamson Fabric

Kolekce Matthew Williamsona pro Lindex bude uvedena dne 4. října ve vybraných prodejnách značky Lindex (v ČR můžete kolekci koupit v těchto prodejnách: Brno-Olympia, Praha-Chodov, Praha-Nový Smíchov a Praha-Černý Most) a na webu lindex.com, kde najdete i ceny. Deset procent z prodejní ceny bude věnováno na boj proti rakovině prsu. V ČR výnos z prodeje kolekce podpoří Alianci žen s rakovinou prsu, konkrétně projekt Bellis Young & Cancer soustředící se na mladé pacientky s tímto onemocněním.

Lindex i letos navazuje na loňský úspěch symbolu kolekce proti rakovině prsu – růžového náramku Missoni. V rámci spolupráce s britským návrhářem Matthew Williamsonem tak vytvořil jeho pokračování – růžový náramek Matthew Williamson, z jehož prodeje bude celý zisk věnován na boj proti rakovině prsu. Růžový náramek bude k dostání ve všech 470 prodejnách značky Lindex!

Lindex & Matthew Williamson - Pink Bracelet

Děkuju Lindexu za to, že dělá kolekce, které pomáhají! U já letos přemýšlím o koupi růžového náramku – líbí se mi daleko víc než ten loňský. Tak uvidíme, jestli mi nebude padat z ruky!
PS: příště se přimlouvám o více barevných variant náramku – myslím, že pak by byl zájem o něj daleko větší!

photos [weirdstyle.org]
Děkuji Aleně za pozvání!