MBPFW 2013 day 1 / what i wore

MBPFW 2013 - day 1

Čtvrtek – první den čtyřdenního maratonu Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu – byl pro mě stále ještě ve znamení každodenní práce. (Už jste vyzkoušeli Mystery Call!? ;)) Věděla jsem ale, že na večerní program MBPFW vytáhnu kolegyni Míšu. Stihly jsme konec módní přehlídky značky boheme, celé Pietro Filipi a italskou pánskou módu TOMBOLINI. Před stanem jsme potkaly Lucku a Niky z A Cup Of Style a stihla jsem pozdravit i Robina Beryho a Kocourovou. A speciální pozdrav Anetě z redakce Generace 21! :)

Jelikož jsem měla den z části pracovní a z části fashion-weekový rozhodla jsem se pro jeany 7/8 délky a khaki košili doplněnou o křivák a výrazný bordový klobouk. Klasické boyfriend jeany mi nesluší, ale tyhle je dokážou lehce zastoupit. Baví mě na nich zipy a jejich dvoubarevnost (pro tu modrou bych zabíjela – nevíte, kde sehnat takové celé jeany?). Jsou to jedny z nejpohodlnějších kalhot, které doma ve skříni mám. Fotky vystihují přesnou atmosféru celého dne – neustále v pohybu s telefonem v pohotovosti. A přesně pro takový den je tento outfit (včetně klobouku proti přeháňkám) jako stvořený. Druhý den na mbpfw bude o to zajímavější.. Nechte se překvapit! :)

MBPFW 2013 - day 1MBPFW 2013 - day 1MBPFW 2013 - day 1MBPFW 2013 - day 1MBPFW 2013 - day 1

košile New Yorker, koženkový křivák Forever 21, jeany Stradivarius, kotníčkové boty New Yorker, klobouk H&M, prstýnky ASOS, náramek DYRBERG/KERN
photos [Kuba Feranec]