MBPFW 2013 day 2 / what i wore

MBPFW 2013 - day 2

Pátek jsem kromě pobíhání mezi fashion stanem a press zónou na MBPFW 2013 trávila dopoledne u kadeřnice (Lenka, kadeřnictví Fellini v Kozí ulici, doporučuji!) – a tak mám zase o půlku kratší vlasy a hodně tmavou hnědou barvu. Jak se Vám líbí?

Jak jsem později zjistila, zvolila jsem skvělý outfit na tento den. Ještě před začátkem první přehlídky jsme se s Anet (Check Czech Fashion a In The Hat) sešly a daly si výborné houbové lasagne v nedaleké Baterce (levné a dobré!). Cestou začalo nepříjemně pršet a poprchávalo pak celý den. Koženková bundička a ultra lesklá sukně z umělé kůže/latexu (přesně tahle – ASOS Midi Skater Skirt In High Shine) ale skvěle držely kapky od těla. Možná si vzpomínáte, jak jsem si na Facebooku stěžovala, v jakém stavu sukně dorazila. ASOS mě fakt naštval. Pošle krabici velkou jak boudu pro psa a sukně je natěsnaná v nejmenším možné pytlíku. Samozřejmě měla na sobě hodně viditelné příčně vyrýsované pruhy. Což na ultra lesklé hladné sukni nevypadá vůbec dobře. Inu, rozhodla jsem se sukni srolovat do ruličky a nechat ji „vyrovnávat“ po dobu dovolené v Tunisku zavřenou v šuplíku. Jaké pak bylo moje překvapení, když byla po mém příjezdu téměř vyrovnaná! Jupí! Pořád jsem si ji ale nebyla jistá. Sedí mi, nesedí? S čím ji nosit a jak. Nastal den D – druhý den MBPFW a já si ji prostě oblékla. Bez přemýšlení jsem do ní zastrčila a lehce vykasala koní top z Manga, přehodila koženou bundičku, zahalila jsem se výrazným žluto-černo-bílým čátkem s koňmi a zebrami a pádila jsem do města! Jaké pak bylo moje překvapení, když jsem se v ní cítila fakt skvěle! Překvapila mě i milá slova od Olgy a Evičky adresovaná mému outfitu.

Co na něj říkáte Vy? :) Já se nemůžu dočkat, až si sukni obléknu znova!

MBPFW 2013 - day 2MBPFW 2013 - day 2MBPFW 2013 - day 2MBPFW 2013 - day 2MBPFW 2013 - day 2MBPFW 2013 - day 2MBPFW 2013 - day 2MBPFW 2013 - day 2

kožená bunda Mango, ultra lesklá sukně ASOS, boty Baťa, kabelka Parfois, šátek Zara, silonky Calzedonia
photos [Kuba Feranec]