MBPFW 2013 day 3 / ODIVI

MBPFW 2013 - day 3 - ODIVI

(www.odivi.cz / facebook)

První přehlídkou 3. dne MBPFW 2013 byla prezentace AW13 kolekce od značky ODIVI, za kterou stojí krásná a moc milá zrzka Iva Burkertová, s názvem When it snows on you, things are still blooming elsewhere. Na kolekci jsem příliš zvědavá nebyla, Anet se ale těšila velmi. Mám ráda milá překvapení. Překvapení, z kterých jsem nadšená. A přesně takové překvapení byla kolekce plná pivoňek.

Her winter coat blossoms with her, her evening dress transforms into functional clothing. Her swimwear plunges once into tropic waters, then into an icelandic pond. There’s snow around, but her soul is warm.

MBPFW 2013 - day 3 - ODIVIIva předvedla skvělou a nositelnou podzimní kolekci plnou inovativních postupů a prvků. Oceňuji zejména na zakázku potištěné látky s různými vzory pivoněk (okvětní lístky nebo celé květiny v pravidelném geometrickém rozmístění). Potisky Iva použila nejen na hedvábných topech a šatech, ale také na kabátech – speciálně nechala potisknout funkční černou textilii (tady), díky které nepromoknete a zároveň budete vypadat skvěle! Za tohle jsem Ivě neskutečně vděčná – již jsem rozhodnuta, že z téhle látky bude u mě v šatníku viset dlouhá úzce střižená vesta. Velmi povedé jsou i kabáty a vesty z vlny merino, které (čestné-skautské) sedí skutečně každnému! Kolekci vévodila královská modrá, tlumená fialová, tlumená purpurová a černá.

MBPFW 2013 - day 3 - ODIVI

straight pose photos by starscom.cz, video by odivi.cz