MBPFW 2013 day 3 / what i wore

MBPFW 2013 - day 3

Občas mě hodně baví kombinovat zdánlivě nekombinovatelné. Pamatujete vloni na leopardí šaty a výrazný náhdelník z dnešního postu? Tak tentokrát jsem zkusila vsadit na kombinaci se zebrou!

Bílá, černá a doplňující zlatá. Jak jednoduché, možná i předvídatelné. A právě proto jsem se rozhodla obléknout zelené cigaretové kalhoty s puky a celé to rozbít svítivě oranžovým, zprvu velmi nenápadným, náramkem s hamsou. (Ukradeno den předtím sestře <3!)

Tohle jsem poslední rok hodně já, hodně weirdstyle. Oblečení, ve kterém se cítím nejlépe a nosím ho skoro na denní bázi (ačkoliv na blogu se zas až tak často neobjevuje) – elegantní kalhoty, nízké lodičky, volná košile / výrazná mikina / tílko nebo tričko a zajímavé doplňky či šperky. Klasické kalhoty a výrazné doplňky mě prostě baví!

Oproti tomu jsem ale zjistila, že mě přestávají bavit kožené bundy a křiváky. (A docela z toho panikařím!) Co s tím? Čím je nahradit? Na saka už bude docela zima, kabáty jsou zase až moc teplé. A je to jenom momentální pocit nebo to přetrvá a skutečně dojde na dočasné vyřazení z šatníku?

Potřebuju si koupit jarní/podzimní kabátek. Měla jsem si tenkrát koupit te zebří v Zaře.

MBPFW 2013 - day 3MBPFW 2013 - day 3MBPFW 2013 - day 3MBPFW 2013 - day 3MBPFW 2013 - day 3MBPFW 2013 - day 3MBPFW 2013 - day 3MBPFW 2013 - day 3

černo-bílá zebra mikina H&M, kalhoty Forever 21, lodičky ZARA, náhrdelník Forever 21, psaníčko „lunch bag“ DIY, náušnice Lindex, prstýnek H&M, náramek SIX
photos [Kuba Feranec]

Bonusová s Anet.

MBPFW 2013 - day 3