MBPFW 2013 day 3 / Z.K. Zuzana Kubíčková

MBPFW 2013 - day 3 - Zuzana Kubíčková

(www.zuzanakubickova.com / facebook)

Minulá (temná, lesklá, skoro až S&M) kolekce spodního prádla a couture Zuzany Kubíčkové, kterou předvedla na loňském ročníku PFW, mě dostala. Letos jsem čekala něco podobného. A to jsem přesně neměla čekat..

Kolekce SS/14 byla protikladem k té loňské. Byla jemná, něžná, dívčí, křehká, nevinná .. tak jiná, ale přesto stále tak dokonalá. Kombinace jemných materiálů, průsvitů a zdobených krajek, ladné chůze modelek a uklidňující hudby tvořila dokonalou symfonii bezstarostného světa. Lehký retro styling – sluneční brýle s velkými dominantními obroučkami a červené lodičky – kolekci trošku rozbily, ale jen v tom nejlepším slova smyslu. Dominovala bílá, tělová a barevné vzory (žlutá, modrá, červená). Poslední 3 modely mi do ucelené kolekce příliš nezapadaly, ale rozhodně to Zuzaně odpouštím. Určitě se podívejte na video z přehlídky a oficiální fotografie MBPFW.

MBPFW 2013 - day 3 - Zuzana KubíčkováMBPFW 2013 - day 3 - Zuzana KubíčkováMBPFW 2013 - day 3 - Zuzana KubíčkováMBPFW 2013 - day 3 - Zuzana KubíčkováMBPFW 2013 - day 3 - Zuzana KubíčkováMBPFW 2013 - day 3 - Zuzana Kubíčková

MBPFW 2013 - day 3 - Zuzana Kubíčková