Save the date: MBPFW 2013!

Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013 - SAVE THE DATE

Označte si v kalendáři 17. – 22. 9. výraznou modrou barvou, protože nás čeká Prague Fashion Weekend 2013 – letos nově Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend. Podobně jako název akce dostal přívlastek Mercedes-Benz (tak jako celá světová rodina fashion weeků), změnila se i lokalita – a tak se módní stan z Hradčanského náměstí stěhuje do domovské Pařížské ulice, kde se konaly první dva ročníky (2010 a 2011) přímo pod širým nebe. Tváří letošního ročníku (jehož vizuální styl je absolutně nádherný!) je slovenská topmodelka Viera Schottertová, která tak vystřídala tvář ročníku 2012 – Simonu Krainovou.

Osobně se na MBPFW těším velmi! Loňská atmosféra mě strhla sebou a hodlám se jí letos nechat unášet minimálně v podobném duchu. Níže se můžete podívat na program, který se bude konat přímo v módním stanu – Fashion Tent. Jelikož pracuji, a časový rozvrh mám docela nabitý, pravděpodobně se nedostanu na všechny přehlídky, na které bych chtěla. (Vlastně by mi nevadilo sedět ve stanu nonstop – tak moc mě ta atmosféra pohltila.) Z programu jsem vybrala ale pár takových, kam bych si přála stihnout dorazit. Tak uvidíme! Módní přehlídky se nekonají jenom ve stanu, ale také v jiných prostorách (Malá scéna – STUDIO, Štencův dům, Salvátorská 8, Praha 1) – na celý program se tedy podívejte na oficiálních stránkách. Mimo přehlídky konané v módním stanu se těším například na módní přehlídku Moth collections právě ve STUDIU.

A ještě jedna skvělá novinka – majitelé iPhonu si mohou stáhnout mobilní aplikaci, která je provede celým MBPFW 2013! Majitelé androidu se dočkají aplikace v příštím roce.

Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013 - SCHEDULE