baby pink / pudrově růžová

classyPudrová, tělová, černá.
A vedle nich i světlá šedá, modrá, lila nebo krémová. Tyhle „baby“ odstíny u mě v šatníku mají své místo každý rok. Letos se ale zdá, že jejich vrcholem sezóny bude právě letošní podzim. Za pár dní mi pošťák přinese balík v němž bude tenhle krásný a teplý vlněný kabát z Manga v odstínu světlé popelavé s lehkým nádechem baby blue. Doma teď nosím krajkovou lila mikinu z River Island a pořád hledám svůj pravý kousek v mentolové. Bavilo by mě i pudrové sako nebo bomber bundička.

Tyhle fotky jsou focené asi dva dny po návratu z Tunisu. Tak jak se zkazilo počasí, zkazila se i moje nálada. Plné pracovní nasazení a hned dva kolegové pryč. Zápřah na 300% – to z Vás ta načerpaná energie rychle vyprchá. Možná proto mám na fotkách takový nepřítomný, unavená výraz. I tak je mám ale moc ráda. Hodně mě baví jejich „pod mrakrem“ atmosféra. Jsou foceny kousek od Grébovky, mého nejoblíběnějšího parku v Praze. A když na ně tak teď koukám – je dobře, že jsem ty vlasy zase šmikla na chvilku! :)

PS: botky se snažím rozchodit, snad to půjde! :)

classyclassyclassyclassy

tílko H&M Autumn 2013 Paris collection, kalhoty H&M, sako Lindex, lodičky FINSK, shopper two side bag F&F, náramek po babičce
photos [Kuba Feranec]