Color blocking

color block

Rok 2011 byl ve znamení velkého comebacku pro color blocking – neboli trend kombinací velmi pestrých barev dohromady (modrá-zelená, červená-růžová). Pravděpodobně za to může Jil Sander se svojí ready-to-wear kolekcí pro jaro/léto 2011. Pamatujete, že? V té době mě to docela chytlo (koukněte na můj lookbooku /musím ho zase začít aktualizovat!/ třeba tady, tady nebo tadyach, ta nostalgie..) a od té doby si čas od času color blocking ráda zopakuju. Poměrně časo nosím společně třeba již zmiňovanou růžovou a červenou – to mě baví! Na blogu ale vlastně zatím nebyla žádná prává color-block kombinace. Až do dneška.

Tohle je takový hodně rychlý pracovní outfit. Málo času ráno, hodně práce v kanceláři. Pohodlné jeany v dvoubarevném tónu bílá a baby-blue a color block top Marni for H&M, který jsem tenkrát prostě musela mít. Je hedvábný a strašně příjemný <3 A celé mi to k sobě hrozně moc sedí. Možná bych akorát vyměnila boty – za lodičky nebo světlé oxfordky. Na lodičky ale byla zima a oxfordky nemám už ani jedny.

color block

PS: přijde mi, že se Stradivarius při navrhování kalhot inspiroval zdí kousek od Náměstí Míru :D Absolutně neplánováno při focení! :D

color blockcolor blockcolor blockcolor blockcolor blockcolor blockcolor blockcolor block

 jeany Stradivarius, top Marni for H&M, sako H&M, boty Parfois, prstýnky ASOS
photos [Kuba Feranec]