MW + Lindex – the day before

Chcete mít jistotu, že Váš vysněný kousek z kolaborace Matthew Williamson + Lindex bude 100% viset ve vašem šatníku? Pak si vyberte čas a registrujte na speciální nákupní akci ve spolupráci s ELLE , která se koná o den dříve před oficiálním uvedením do prodeje – tedy 3. 10. od 18:00 do 21:00 v OC Nový Smíchov! Kromě dřívějšího nákupu kolekce MW na nás čeká i 30% sleva na celý sortiment.

„Je to opravdu velmi důležitá věc. Jsem opravdu hrdý, že můžu tuto úžasnou kampaň značky Lindex podpořit a že jsem dostal příležitost přispět svou trochou do mlýna”
– Matthew Williamson.

Součástí kolekce bude kromě tradičního růžového náramku (200,-) také tričko SHOW SOME LOVE (500,-), které symbolizuje smysl celé kampaně – podpořit dobrou věc a přispět k boji proti rakovině prsu. Celá částka z prodeje každého kusu náramku a trička bude věnována projektu Bellis Young & Cancer, který soustředí pozornost na mladé pacientky s touto chorobou. Tváří kolekce Matthew Williamsona pro Lindex je světová topmodelka Karlie Kloss, kterou můžete vidět i v krátkém lookbook filmu.

Karlie Kloss for Lindex + Matthew WilliamsonKarlie Kloss for Lindex + Matthew Williamson

Kolekce Matthew Williamsona pro Lindex bude oficiálně uvedena dne 4. října ve vybraných prodejnách značky Lindex (v ČR: Brno-Olympia, Praha-Chodov, Praha-Nový Smíchov a Praha-Černý Most) a na e-shopu lindex.com.