OBLACA

OBLACA

Už je to déle, co jsme si na Slevomatu koupili voucher do Tower Park Praha se vstupem do observatoře a drinkem v baru OBLACA. Druhý zářijový víkend bylo ještě stále krásně, polojasno a my tak měli jasno – konečně uplatníme voucher a uděláme si hezký výlet, ikdyž se svezeme vlastně jenom výtahem.. :)

Žižkovská věž mě samozřejmě hned pohltila a není to jenom proto, že kousek od ní bydlíme a každý den ji vídám cestou do práce a z práce. Moderní a jednoduchý interiér, nádherný výhled na Prahu a tyhle skvělé sedací závěsné koule (vždycky jsem si jednu přála domů a nebo aspoň fotku s ní, ha! :D) s přehrávanými zvuky ulice Vám nedovolí mít jiný zážitek. Vlastně se nám na ten drink o patro níž do baru OBLACA ani moc nechtělo. Nakonec jsme výtahem do baru sjeli a opět byli pohlceni čistým interiérem, nádherným výhledem a výbornými drinky.. :) Máme v plánu se vrátit i na večeři a užít si noční osvětlenou Prahu!

Hnědá barva je moje nová oblíbenkyně! Vlastně ne zas až tak nová – už je to 30 týdnů (říká Pinterest), když jsem našla fotku slečny s úžasným hnědým úplnetovým topem. A řetězovou rekací jsem začala toužit po hnědých shrnovacích kozačkách, latexové lesklé sukni nebo čokoládovém tílku.
Tipy, kde najít zajímavé kousky v hnědé paletě?

OBLACAOBLACAOBLACAOBLACAOBLACAOBLACA

OBLACA

OBLACA

pánské tílko Tezenis, sukně Warehouse, sako H&M, psaníčko Parfois, sandálky GEOX, prsten SIX, náušnice ASOS, hamsa market v Tunisu, brýle Jameson
photos [Pól & Bárb]