RiRi hearts MAC / fall

RiRi hearts MAC fall

Minulý týden jsem měla možnost spolu s Katie navštívit blogger preview nové (již druhé) kolekce Rihanny pro MAC – RiRi ♥ MAC FALL, která je právě v prodeji.

Kromě rtěnky RiRi Woo, která si odbyla svůj debut již na jaře a je autorským počinem zpěvačky Rihanny (i když inspirací pro tuto rtěnku byla slavná a Rihanny velmi oblíbená rtěnka Ruby Woo, kterou jsme na prezentaci dostaly a já už se těším, až ji na sobě vyzkouším – určitě dám vědět jaká je, matná rudá mi totiž v mé sbírce chyběla!), je většina kousků z této kolekce stálicemi sortimentu MAC. Jediným rozdílem je to, že se jedná oblíbené kousky zpěvačky, které vybrala a „přebalila“ do limitované kolekce v krásných obalech z růžového zlata.

RiRi hearts MAC fallRiRi hearts MAC fall

Kolekce kromě matné rudé RiRi Woo, která má jako jediná rtěnka z kolekce i vlastní lesk, obsahuje další tři rtěnky – v odstínu tmavé rozinkové, mrazivé oranžové a matné krémově tělové. Právě tmavá rozinková s názvem Talk That Talk si získala moje srdce. V kolekci dále najdeme například dvě pro longwear tužky na rty (pro RiRi Woo a Talk That Talk), voděodolnou černou linku na oči, která dle hlavního make-up guru z MACu vydrží i týden u moře bez odlíčení, Cream Colour Base v odstínu Diamonds – multifunkční líčidlo plné lesku nebo tvářenku Bad Girl Gone Good či duo tvářenka-bronzer Hibiscus Kiss.

RiRi hearts MAC fall