& Other Stories T-shirt

In my closet: & Other Stories T-shirt in green abstract print

Originální koncept + švédský design + čistá forma prezentace + příjemné prostředí + nádherné kousky + boží nákupní tašky + materiály, které ze sebe nechcete sundat! Vítejte v & Other Stories! Neměla jsem mnoho času na procházení celého obchodu, ale i tak mám doma dva skvělé kousky – triko s abstraktním zeleno-žlutým potiskem a černý kratší top s nabíranými rukávy.

Oba vršky mají nesmírně příjemné materiály, za což mohou příze vyrobené z vláken z přírodního polymeru – viskózy. V jednom případě je to Lyocell a v druhém Modal. Na výrobu těchto materiálů bývají často používány kromě dřeva také recyklované textilie, což je rozhodně plus. Dalším kladným bodem jsou jejich výrazně lepší mechanické parametry v porovnání například se známou bavlnou. Já mám tyto materiály ráda i pro jejich rozměrovou stabilitu (! sbohem posunuté švy a pokroucené tvary) a jemný lesk.

& Other Stories mi skutečně učarovalo. Vlastně je to jediný obchod (kromě Superdrug a Pret A Manger), kde jsem si nakupování v UK užívala. Ani ten Topshop mě nebral – dvě patra změti oblečení, ale žádná chuť něco zkoušet nebo hledat. & Other Stories je jiné – skutečně si dávají záležet na tom, jak to v obchodě vypadá a jací lidé tam pracují. Všechno do sebe pěkně zapadá. Každičký regál, kde najdete od každého něco ale i přesto to dává smysl. To třeba nemám ráda na Zaře – boty, kabelky a doplňky nacházíte všude po obchodě – a mě vždycky hrozně štve to tam hledat. Tady mi to nevadí, protože jste taková Alenka v říši příběhů a hledáte to, co Vás nejvíce osloví …

In my closet: & Other Stories T-shirt in green abstract printIn my closet: & Other Stories T-shirt in green abstract print/ vidíte ten lesk? :)

Již se těším, až se vyhrabu z té ošklivé choroby a budu si užívat jejich nošení!
PS: určitě oba kousky uvidíte v outfitech! ;)