Co jsem našla pod stromečkem? / 2013

Under the Christmas tree / 2013

Já vím, na blogu je to teď trošku monotónní. Hodně kosmetiky, málo módy. Ale nějak se mi tu ty kosmetické, beauty a povídací články sešly. Navíc se plně věnuji Check Czech Fashion. Připravujeme několik nových projektů, v pátek (snad) spouštíme nový web, takže dolaďujeme všechny ty maličkosti. A nebylo by to ono, kdyby se na poslední chvíli něco nepo.. A máme YouTube! (Tak nás odebírejte, ať o ty novinky nepřijdete.) Ale zpátky k weirdstyle! Vždycky mě bavilo koukat na to, co kdo našel pod stromečkem. Už tenkrát, když jsme ještě ani nebyli na Plurku a cool bylo ICQ a blogy s miniaturním layoutem. A tak jsem tady i já s tím, co jsem letos našla pod stromečkem. (Na fotce není samozřejmě všechno – chybí třeba kořenky, povlečení, utěrky a takové ty praktické věci.)
Plus mi má dorazit ještě jeden dárek z Maroka. Tak nějak tipuju, že mi táta doveze mramorový konferenční stolek.. tak uvidíme! :)

Under the Christmas tree / 2013Under the Christmas tree / 2013Under the Christmas tree / 2013Under the Christmas tree / 2013