The best blue-toned hot pink lipstick!

The best blue-toned hot pink lipstick!

K nákupu růžové výrazné rtěnky mě inspiroval článek od Garance DoréPink. I když jde vlastně o úplně jiný odstín růžové, než jaký jsem si nakonec odnášela z Debenhams.

Chanel v odstínu L’Exubérante je krásná matná malinovka říznutá starorůžovou (nebo minimálně na fotce s Keishou starorůžově vypadá!). Na první pohled jsem po takovém odstínu zatoužila. Na Keishe vypadá prostě skvěle. Hodně to přisuzuji její lehce karamelové pleti.

Já ale vybírala z rtěnek NYX z řady Matte Lipstick (které jsou perfektní!) – a to mezi dvěma odstíny Shocking Pink a Summer Breeze. Lépe z tohoto souboje vyšel Summer Breeze. Ačkololiv se to podle swatchů nezdá, na mých rtech a v kombinaci s mou barvou pleti vypadal přesně jako ten na fotce od Garance. Malinovka říznutá starorůžovou. Barva byla ale hodně podobná mojí milované MAKE UP FOR EVER Rouge Artist Intense v odstínu Satin Soft Pink. A podvědomí mi stále říkalo: „Jdi do té úžasně neonové růžové s modrým podténem!“. A tak jsem nakonec taky šla. Shocking Pink, I love you! A Summer Breeze zůstává na mém seznamu přání.

Stay tuned – brzy ji uvidíte na mně! ;)

/ ilustrovala exkluzivně pro weirdstyle.org Andrea Vytlačilová / andreavytlacilova.com