Black & Blue situation

blackblue1

Mám toho poslední dobou opravdu hodně! Kromě neustálých novinek a úprav na www.checkczechfashion.cz jsme už jen krůček od uvedení pilotních dílů módních videoprojektů (tak CCF odebírejte na Youtube, ať o ně nepřijdete). Zároveň plánujeme další aktivity na léto a hlavně na podzim. Takže jedna schůzka za druhou je na denním pořádku. A pak se něco nepovede a můžete to všechno dělat nanovo. Domů se vracím utahaná po osmé večer a jsem ráda, že jsem ráda.

Aby toho nebylo málo, plánujeme s Pólem menší přestavbu bytu – hlavně doplnění úložných prostor a rozmístěný mých nahromaděných doplňků. Ale teď už je snad (ťuk ťuk) všechno na té nejlepší cestě, aby se situce trošku zklidnila, a já se (kromě CCF, přestavby bytu a domácnosti) mohla věnovat také weirdstyle.org! :) Zrovna v sobotu jsem si dokonce koupila nové foto pozadí na blog. (A jsem z něj nadšená – budou pastelové barvičky!).

Outfit je focený chvilku před tím, než jsme začali natáčet první díl nového seriálu Fashion Confession s módní návrhářkou Petrou Balvínovou, která stojí za značkou tIQe. Outfit se objeví i v novém číste magazínu Studenta. Tuhle mírnou zimu ho nosím docela často, je to perfektní creative-business outfit se špetkou nápadu. Černý klasický kabát zastupuje tu elegantní stránku a modrá vlněná sukně s jemný bílým proužkem a šikmým zipem spolu s motorkářskými botami zase tu netradiční. Kombinuji zde moje momentálně nejoblíběnější barvy – černou a tmavě modrou. Zamilovala jsem se zejména do jemného pleteného svetříku, který je poloprůhledný a skvěle (a ne vulgárně) pod ním vynikne moje momentálně nejoblíbenější podprsenka z Intimissimi velmi podobná této. No a Whistles psaníčko je už moje druhé! Nadělila jsem si ho sama k narozeninám a je prostě perfektní! Lesklá modrá kůže je top!

A taky mám na rtech perfektní studenou růžovou rtěnku, o které jsem básnila tady. Nesmím ani zapomenout na znovu objevenou paletku PUPA stínů v dokonalých fialových tónech. Je sice skoro 10 let stará, ale až nyní na ní přišel ten správný čas! :) Na očích drží perektně, nenadělala žádnou neplechu, takže bude jistě v pořádku :)

Black & Blue situationblackblue4

kabát Mango PREMIUM, sukně H&M, boty ASOS, svetr Mango, psaníčko Whistles, náušnice DYRBERG/KERN
photos / Aneta Kaderková