currently love / #valentinesday

currently love / #valentinesday

Valentýn je za dveřmi a ačkoliv si na jeho oslavu příliš nepotrpím (i když přiznávám, že kytice růží nebo společná večeře potěší – ale nemusíme tomu říkat Valentýn), rozhodla jsem se, že článek na toto téma připravím. Pojmu ho ale malinko jinak – aneb ukážu Vám miláčky, kterými se momentálně hýčkám já :) Tak jdeme na to!

PLEŤ

Physiogel A.I. Krém je miláček ze všech největší. Poslední dobou mě trápí sušší místa na obličeji. A v zimě je to samozřejmě vždycky daleko intenzivnější, než v létě. Bojuji proti tomu tímto velmi lehkým krémem. Nanáším ho každé ráno a večer a vždycky se při tom cítím perfektně, protože ten krém je pro moji pokožku jako pohlazení! Je mastnější. Chvilku trvá, než se vsákne, ale to já mám ráda. A nevoní.

currently love / #valentinesday - Physiogel A.I. Krém

TĚLO

Parfém Roses De Chloé je novinka, která voní jako náruč růžových čerstvých růží. Zamilovala jsem se do ní už před Vánoci, ale rozhodla jsem se s vážným vztahem ještě počkat a vyrazila jsem raději na rande! Na zkoušku jsem si prozatím koupila atomizér právě s touto vůní. V lednu mi ji k narozeninám nadělily holky z práce a od té doby jsme nerozlučná dvojka! :) Zkuste ji, pokud milujete růže, budete milovat i Roses De Chloé.

currently love / #valentinesday Chloe Roses De Chloé

RTY

Víte, že já a rtěnky je jeden velký román z červené knihovny. Momentálně randím s MAC Retro Matte v odstínu Ruby Woo. Tahle kráska je perfektní matná rudá rtěnka, s kterou asi žádného partnera nepotěšíte, protože se Vás bude bát políbit (aby přece neměl náhodou červené rty). Na druhou stranu mu ale ukážete, jak krásné rty máte a ve výsledku polibku stejně neodolá.. :) Mám v plánu ji vyvětrat zítra! Test v líbání ji nemine!

currently love / #valentinesday MAC Ruby Woo

RUCE

Pečujte o vaše ruce, dlaně a nehty s láskou! Já si momentálně užívám romantický duet s Rose Revival Hand Cream z & Other Stories, který je plný bambuckého másla, makadamiového oleje a oleje ze sladkých mandlí! Nádherná vůně růží je vrcholem slavnostního večera. No a to balení .. prostě radost pohledět!

currently love / #valentinesday  & Other Stories Rose Revival Hand Cream

Jací jsou vaši miláčci?
Jak slavíte Valentýna a slavíte ho vůbec?