Spotted: THE VICTORIA BECKHAM FASHION STORY

Donedávna jsem neměla ani ponětí o tom, že Skype má projekt #SkypeCollaboration. Jenže pár dní zpátky se Skype skutečně vytáhl a nechal nás nahlédnou do zákulisí módní značky Victoria Beckham.

Five Years The Victoria Beckham Fashion Story

Victoria Beckham preps for the London Olympics in Vogue UK by Toby Knott

Five Years The Victoria Beckham Fashion Story je online deník, který startuje ještě dříve před tím, než samotná značka vznikla.  Díky tomuto online dokumentu nahlédneme do zákulisí vzniku tohoto novodobého módního domu – od těžkých začátků po první úspěchy až ke světově uznávané luxusní značce. Všechno na jedné skvělé microsite s velmi působivým trailerem (mrkněte dole)! Kromě přehledné timeline nabízí microsite i mnoho fotografií a videí z cesty Victorie Beckham k úspěšné a celosvětově uznávané módní návrhářce.

Nikdy jsem nebyla velkým fanouškem Spice Girls nebo Davida Beckhama a místo toho, co má na sobě Victoria jsem spíše sledovala Mary-Kate a Ashley Olsen, se kterými jsem vyrostla. Ale jedno se musí nechat – když se dívám na Victoriiny nápadité viral videa a projíždím si všechny její kolekce (třeba zrovna ty nejnovější) – smekám a vím, že bych s radostí nosila téměř každý kousek! Typickým prvkem kolekcí Victorie Beckham  je podtrhnutí ženských křivek v tom nejelegantnějším slova smyslu. Její kolekce jsou velmi konzistentní, avšak vždy překvapivé. A její předvánoční Instagram je jen sladkou růžovou třešničkou na dortu!

PS: 100% bych si přála mít ve svém šatníku malé černé od Victoria Beckham, které bych mohla s křivákem nosit na odpolední kávu a s černým sakem na luxusní večeři. Prostě multifunkční šaty. :)