currently love / #BLUE&COPPER

CURRENTLY LOVE / #BLUE&COPPER

Jaké produkty a kousky mě momentálně nejvíc těší a proč? :)

/ NAKED 3
Na feelunique.com konečně začali prodávat Urban Decay! S myšlenkou, že si pořídím NAKED paletku jsem si pohrávala už od její první edice. Aby taky ne, když na ni Lou pěla chválu téměř pokaždé, když přišla řeč na líčení. Nikdy na to ale nedošlo. A ani dvojka mě nepřesvědčila. Ale v okamžiku, kdy jsem viděla první swatche trojky, která si hraje s podtóny růžové, bylo jasno! Její dvě starší ségry jsem měla možnost vyzkoušet a párkrát i nosit a musím říct, že trojka více práší a nevydrží tolik. Ale pravda, zatím jsem používala bez primeru. Jinak ji ale používám každý den a nemůžu si ji vynachválit! :)

CURRENTLY LOVE / #BLUE&COPPER

/ DKNY hodinky
Po pořádných hodinkách jsem se poohlížela už hodně dlouho. Řada na ně přišla v rámci víkendu se Simonou Krainovou ve Znojmě. Perfektní masivní a jednoduché stříbrné hodinky jsem našla ve Freeportu v butiku klenoty Aurum. Shodou okolností je Simona tváří těchto šperků, takže kromě hodinek jsem si odvážela i tašku s její podobiznou! :D Jak tématické! Ve Freeportu vyšly hodinky z původních skoro sedmi tisíc na krásné necelé tři tisíce. Minulý víkend jsem si nechala konečně zkrátit řemínek a těším se, až si je poprvé vezmu ven! (A následně na to začne hod na perfektní v odstínu růžového a žlutého zlata.)

CURRENTLY LOVE / #BLUE&COPPER

/ FURLA peněženka
Novou peněženku jsem sháněla nekonečně dlouho. Až už to bylo únavné. Buď na mě byla moc nepraktická, velká, špatně ovladatelná (většinou záležitost levnějších řetězců) a nebo drahá (ano, peněženka za 10 000,- je pro mě luxus, který si ráda odepřu). Ve chvíli, kdy jsme měli s holkami z Check Czech Fashion potvrzeny naše letenky do Milána, dala jsem si za úkol, že se z tohoto města módy vrátím s novou peněženkou, která nebude stát více než 100 Eur. A tak se taky stalo! Poslední peněženka, na kterou jsem sáhla v butiku italské značky FURLA, byla ta moje vysněná! Zip má pouze ze 3/4, lze krásně otevírat, uprostřed má přihrádku na drobné a po stranách spoustu místa na papírové bankovky a karty. A je to klasika s módním twistem – místo černé je v tmavě modrém provedení. A náhodou to byl poslední kus v celém butiku :) Jo a stála 90 Eur!

/ PORCELÁNOVÝ ANANAS
Ach, jak já jsem toužila po porcelánovém ananasu ze ZARA home, do kterého bych si mohla schovat zatím nespecifikované nezbytnosti! Další task pro Miláno byl tedy jasný – najít pobočku s ananasem! A je mi jedno, jestli se mi z nových bot udělá puchýř – ananas prostě musí být můj. Našla jsem, zamilovala jsem se a doufala jsem, že ten s utrženým lístkem nebude poslední kus na prodejně. Nebyl. A tak jsem si spokojeně (s puchýřem na noze) odnášela svůj vysněný bytový doplněk. (Vypadá naprosto perfektně v naší nové tmavě hnědé knihovně!) Btw, ZARA home je sakra drahá! Fuu…

CURRENTLY LOVE / #BLUE&COPPER

/ BOBBI BROWN krémové oční stíny a NARS tvářenka
Jaro je tady a čím ho nejlépe přivítat než šťavnatými jablíčky na tváři díky Dolce Vita od NARSu a krémovými očními stíny v přirozeném odstínu Cement od Bobbi Brown na víčkách! Aneb clean-and-fresh look nadevše!

/ BLUE wall & COPPER pig
Modrá je dobrá! A měděné prasátko je prostě rozkošné roztošné!

A co milujete momentálně vy? :)