F!

F!

Pracovní outfit se sportovním twistem! Na první pohled elegantně střižený svetřík s obřím vypleteným eFkem, díky kterému se z obyčejného svetru stává cool ležérní vršek, jsem si v kabince zamilovala na první vyzkoušení. (Podobně jako masivní stříbrné hodinky DKNY!)

Sukně je znovu vylovený kousek, který jsem našla během mého jarního úklidu šatníku, je jí asi 7 let, je z Topshopu a pořád se má čile k světu, nemyslíte? A aby to nebyla jenom černobílá nuda klasika, fuchsiový obal na notebook s retro zipem z Caseable jsem sladila s matnou NYX rtěnkou ve stejné barvě. No a moje milované FINSK lodičky prostě nebudou nikdy pohodlné :( Vypadají ale božsky, žejo? ;)

Nově se některé moje outfity budou objevovat v rámci rubriky #OOTD na webu Check Czech Fashion a většinou budou exkluzivně právě jen na CCF. Článek hledejte zde!

PS: až budete nakupovat na Arkádách Pankrác, určitě se stavte do French Connection, tak milý, nápomocný a sympatický personál jsem už hodně dlouho nikde nepotkala! Approved by Pól, který si tam minule vybral to nejlepší tričko! (A schválení od chlapa se počítá dvojnásob, že? :D)

F!F!F!F!F!F!F!

svetřík French Connection, sukně Topshop, obal na notebook Caseable, lodičky FINSK, hodinky DKNY
photos / Kuba Feranec