cheeks / Pedro Lourenço x MAC blush duo

cheeks / Pedro Lourenço x MAC duo

Zařekla jsem se, že žádnou dekorativní kosmetiku už nepotřebuju. Ale znáte to, občas si k vám tu cestu sama najde … V emailu mi přistála pozvánka na MAC press day k příležitosti uvedení kolekce Pedro Lourenço x MAC. Nejvíc mě na tom zaujal fakt, že Pedro je mladý (je mu 23!) módní návrhář z Brazílie a s MACem spolupracuje skoro 10 let. A teď konečně přišel čas na společnou kolekci.

Velmi mě na tom baví fakt, že kosmetický gigant podporuje mladé módní návrháře, o kterých se díky této spolupráci bude mluvit (skoro) na celém světě! A to je skvělé! Ještě více by se mi líbilo, kdyby něco podobného zkusily i české kosmetické značky a naši mladí, velmi šikovní návrháři.

No a tak mám doma tuhle boží duo tvářenku a omlouvá mě fakt, že jemná broskvová barva mi v mojí kosmetické taštičce chyběla a výhledově jsem se plánovala po nějaké poohlédnout. Duo broskvové, skoro až korálově růžové barvy, a středně tmavé neutrální s troškou švestky a zlatými třpytkami je prostě geniální! Ostatně, koukněte na swatche na Temptalia. Prostě základ každé kosmetické taštičky, který mi doposud chyběl. Elegantní matný retro obal s moderním twistem v podobě zlaté je jen sladkou tečkou.

PS: Pokud jste si ji zamilovali tak jako já, utíkejte do MAC na Václavské náměstí nebo do Palladia, jedná se totiž o limitovanou kolekci a k nám se dostalo pouze cca 10 kusů od každého produktu :/. Já měla to štěstí (na rozdíl od tvářenky z kolekce Proenza Schouler x MAC)  si ji koupit o den dříve než byla kolekce uvedena do prodeje. Tvářenku koupíte na 740,-.

cheeks / Pedro Lourenço x MAC duocheeks / Pedro Lourenço x MAC duo

Powder Blush Duo MAC x Pedro Lourenço Limited Edition, 740,- Kč