Kind of #sporty!

Kind of #sporty!

Kind of sporty. Nebo taky „Back to basics“ by mohl být alternativní název pro dnešní outfitový příspěvek. Vracím se ke kořenům. Znovu objevuji kousky ve své staré garderobě. Mnohdy i z dob, kdy mi bylo 16 let.

Tohle je zrovna případ zelené síťované sukně se 17tkou. Tenkrát jsem ji vlastně ani moc nevynosila. Hrozně jsem po ní toužila, ale kombinování mi v 16ti ještě moc nešlo a já si s ní nevěděla rady. A tak ležela na dně šatníku a čekala na znovuobjevení, které se událo před 14-ti dny, kdy jsem hledala tepláky k ohni a vykoukla na mě tahle zelená kráska! (Spolu se sportovními červeno-bílými skorts ze stejné doby!)

Je to skoro rok, co jsem se zamýšlela nad tím, jestli dám šanci sportovní módě a trendu Sport Luxe.

Pořád jsem ale spíše na té druhé straně barikády. Baví mě více ta elegantnější stránka módy. A když už bych si měla nějaké sportovní prvky na běžné nošení vybrat, byl by to asi ten druhý pohled na sport luxe – lodičky, zajímavý top, kalhoty sportovnějšího střihu, třeba tyhle. (Btw, mám?)

No a jak vidíte, dneska nastal ten den, kdy si řeknu, nikdy neříkej nikdy. Sportem inspirované kalhoty spolu s lodičkami nosím v poslední době běžně. (A vlastně i podobné jako ty, na které odkazuji v citaci výše!) A dokonce jsem na sobě párkrát měla i tu obávanou sportovní obuv, i když na blog se ve finále moc často nedostala.

Kind of #sporty!Kind of #sporty!Kind of #sporty!Kind of #sporty!Kind of #sporty!Kind of #sporty!Kind of #sporty!Kind of #sporty!Kind of #sporty!Kind of #sporty!Kind of #sporty!

Podlehli jste taky, alespoň z části, sportovnímu trendu nebo Vás nechává chladným?

Užijte si zítřejší volno! :)

sukně New Yorker, triko Stradivarius, bunda Forever 21, lodičky Topshop, psaníčko Whistles, hodinky DKNY, náramek & Other Stories, náušnice Ebay
photos / Kuba Ferance