wearable

wearable

Tak a je to tady. Mám tak málo volného času a tolik aktivit, s přáteli, v práci, s Check Czech Fashion, … že jsem musela Weirdstyle chtě nechtě trošku odsunout na druhou kolej. (Ale pořád mě můžete sledovat na Instagramu, kde jsem online téměř nonstop!)

Krom toho jsme se s CCF holkama rozhodly, že začneme přidávat naše outfity i na CCF, což pro mě znamená to, že půlku odkrojím z Weirdstyle a publikuji ji na webu CCF. Pro vás se ale téměř nic nemění. Nový outfit vždycky oznámím i tady a odkážu vás na zbytek fotek na CCF. Což mi přijde fér :)

A teď zpátky k outfitu. Nepřijde vám, že to až moc podezřele ladí? Když jsem se oblékala, sáhla jsem po těchto kouscích tak nějak automaticky a šla jsem. Pak jsem se ale po pár dnech podívala na fotky a nebyla jsem si vůbec jistá. Jasně, bílé sako, béžové tílko, rozbijeme lahvovými kalhotami a zakončíme bílými polobotkami s béžovou špičkou. A to mi na tom možná vadí. Je to moc prvoplánové. A proto mi fotky ležely skoro dva měsíce doma na hdd. Ale rozhodla jsem se, že se zeptám na váš názor.

Tak co myslíte? Až moc prvoplánové nebo prostě a jednoduše nositelné?

wearablewearablewearable

tílko H&M Autumn 2013 Paris Fashion Week collection, sako H&M, kalhoty Forever21, polobotky ASOS, kabelka Parfois, náramek DYRBERG/KERN, prsteny ASOS
photos / Kuba Ferance